icon
icon
icon
icon

s radostí Vám zde představíme
námi úspešně realizované projekty

showzobrazit web

Reklamní agentura QUO

Klient: Quo - SB, spol. s r.o.

Datum spuštění: 30.6.2008

Weobová prezentace reklamní agentury QUO, konkrétně její brněnské divize. 

spolupráce

Jak se spolupracovalo:

Snad dobře :)

Cíl:

Hlavním cílem prezentace bylo přehledně prezentovat nabídku služeb Brněnské pobočky velké reklamní agentury QUO. Důležité také bylo použití firemních barev (modré a oranžové, doplňkově šedá), minimální velikost logotypu a požavky na prezentaci firemního sloganu "VYMYSLÍME, VYROBÍME, UMÍSTÍME".

Obsah projektu:

Při realizaci tohoto projektu jsem měli poměrně volné ruce. Začínali jsem sice z velmi omezenými možnostmi kreatitivty, ale s prvními výsledky jsem nebyli příliš spokojeni. Naštěstí se nám podařilo přesvědčit vedení agentury QUO, dostali jsme volné ruce a výsledek stojí za to.

Web jsme se snažili postavit velmi přehledně, tak aby jednoduše prezentoval co nejširší škálu nabízených služeb, kterých je opravdu velké množství. Vycházeli jsem ze zadaného sloganu VYMYSLÍME, VYROBÍME, UMÍSTÍME. Jeho umístěním do záložek na hlavní jsem sme získali efektivní způbob prezentace. Díky přepínámí mezi jednolivými záložkami se uživatel rychle zerientuje ve spektru nabízených služeb. Důležité pro prezentaci reklamní agentury pak byly ještě reference a kleinti, kterými se reklamní agentura QOU chce prezentovat. Jako nezbytné pro aktivní agenturu jako je QOU bylo umístění aktulit, ve kterých prezentují své aktivity.

Technického řešení bylo dáno již od začátku. Potřebovali jsem možnost široké editace obsahu a možnost používání spektra různých šablon. Spolu s klientem jsme pak zvolili náš redakční systém aCMS. Tento jsme pak mírně upravili o doplňkové funkce a odladili se zaměstanci klienta, kteří se o aktuálnost webové prezentace buodou sdtarat.

Pro získání co nejvíce návštěvníků jsem náš redakční systém vybyvili SEO modulem, který umožňuje úpravy hlaviček, klíčových slov a popisůl na jednotlivých stránkách. Do budoucna je pak celý systém připraven na možnost použití více jazyků.