icon
icon
icon
icon

s radostí Vám zde představíme
námi úspešně realizované projekty

showzobrazit web

web s nabídkou dovolené v Thajsku

Klient: Travel & Business Center s.r.o.

Datum realizace: 08 / 2008

Redesign webové prezentace s nabídkou svatebních cest a napojení na redakční systém aCMS. 

spolupráce

Jak se spolupracovalo:

Cíl:

Změna designu, který vychází z koncepce webů cestovní kanceláře Travel & Business Center. Implementace redakčního systému aCMS s rozšiřujícími moduly dle potřeby na funkčnost všech částí webové prezentace.

Obsah projektu:

Pro grafiku jsem použili schválenou šablonu, která se nově používá pro všechny interentové projekty společnosti Travel Business Center. Jednotný layout stránek je důležitým sjednocujícím prvkem webových prezentací CK. Návštěvníci se díky konzistentní navigaci lépe orientrují na všech webech různývch destinací a produktů. Změnili jsem jen barevnost a hlavní obrázek na stránkách, tak aby se odlišili od ostatních destinací majícíh svůj vlastní web.

Z hotové grafiky jsme vytvořili šablony, které se použili v našem redakčním systému aCMS.

Jen textové informace se musely doplnit ručně. Bývalá rozsáhlá prezentace byla tvořena jen statickými html stránkami, proto byly jakékoliv opravy obsahu pro bežné uživatele nemožné

Nyní na stránkách běží Content Management System (redakční systém). Který umožňuje jednoduchous správu obsahu stránek samotným zaměstancům (v tomto případě spíše zaměstnankyním) CK. Práce s textem a obrázky v aCMS je podobná práci v běžném textovém editoru jako je např. Microsoft Word.