flash animace a hry flash animace a hry

Flash animace a hry

Flashové hry patří k nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím zábavního průmyslu a veliké oblibě se těší hlavně mezi teenagery. Celá technologie je již od prvopočátku koncipována pro potřeby internetu, díky čemuž se stal flash standardem pro celou řadu webových her a aplikací.

Jeho velkou předností je relativně snadné vytváření animací a interaktivních aplikací, což je velmi výhodné pro tvorbu webových her a reklamních upoutávek. Flash lze využít nejen pro tvorbu jednodušších her jako je pexeso, puzzle a další, ale i pro komplikované herní aplikace, které žijí svým životem stejně jako jejich souputníci . Flashové hry a aplikace nejsou jen zdrojem zábavy, ale můžou působit i jako vzdělávací prvek či upoutávka pro zvýšení návštěvnosti Vašich stránek.

Co je to Flash

Flash je dnes asi jediná technologie (plug-in do internetového prohlížeče), která nabízí vysokou míru interaktivity pro  uživatele. Flash je mezi uživateli dostatečně rozšířen. Dnes už má velká většina uživatelů Flash player (přehrávač) nainstalovaný ve svém prohlížeči (cca 98%).

Neomezené možnosti

Flash nabízí téměř neomezené možnosti od vektorových animací přes 3D interaktivní hry po on-line video konference. Není problém realizovat prakticky jakýkoliv nápad, představu, ideu.

Pomocí Flash technologie je dnes možné vytvářet také desktopové aplikace. Tato aplikace uživateli funguje, i když není připojen k internetu. Svůj obsah pak po připojení automaticky sesynchronizuje. Tohle řešení využívá technologie Air společnosti Adobe.

Díky Flash pro Vás můžeme vytvořit úžasnou interaktivní hru, banner, který zaujme, nebo třeba perfektní spořič obrazovky. Flash se také hodí pro multimediální prezentaci na CD. Dobré využití nachází také při distribuci videa přes internet (má jej většina uživatelů napříč všemi operačními systémy).

Co Vám aplikace ve Flash přinese

  • interaktivitu s uživatelem, pokročilé hry, kvůli kterým se budou uživatelé na Váš web vracet. Je možné naprogramovat různé spotřebitelské soutěže a pod.
  • téměř neomezené možnosti animace i 3D
  • možnost přenosu streamovaného videa
  • vytváření desktopových aplikací jako jsou prezentace na CD, spořiče obrazovky nebo instalovatelné Adobe Air aplikace
  • široké možnosti prezentace multimédií, videa, hudby
AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu