multimediální CD a DVD multimediální CD a DVD

Multimediální CD a DVD

Vytvoříme Vám krásné multimedální CD. Můžete mít jen "obyčejné" spouštěcí menu nebo i multimediální prezentaci s videem a fulltextovým vyhledáváním, vytvořenou pomocí Adobe Director, Authorware nebo Flash.

Proč využívat multimediální CD a DVD?

Multimediální prezentační CD a DVD mohou být důležitou součástí komunikace s klienty. I v dnešní době nemá každý klient přístup k dostatečně rychlému připojení k internetu, které je vhodné pro distribuci videa ve vysoké kvalitě, velkých ceníků, tabulek, dokumentů...

Multimediální CD a DVD jsou ideální média pro distribuci multimediálního obsahu větších objemů, kvalitního videa, tabulek, ceníků, výročních zpráv, sborníků konferencí nebo aplikací, pro které není vhodná (nebo žádoucí) distribuce po internetu.

CD nebo DVD může sloužit také jako určitý bonus pro klienta... dostane něco konkrétního do ruky.

Co nabízíme?

Vytváříme aplikace různých rozsahů. Umíme vytvořit rozsáhlou databázi informací s fulltextovým nebo parametrickým vyhledáváním, připravit multimediální CD s videem nebo jen spouštěcí autorun aplikaci pro otevření potřebných souborů (dokumentů, instalačních souborů...).

Vhodné aplikace na CD nebo DVD

  • Katalog produktů - multimediální katalog s vyhledáváním, doplněný o rozsáhlejší informace o produktech, technické popisy, videa. CD může obsahovat i část, která se kvůli aktuálnosti dat updatuje přímo z internetu.
  • Multimediální prezentace produktů - textové informace propojené s videm pro lepší prezentaci výrobku. Vhodné jako doplněk prezentace např. na veletrhu, na prodejní ploše. Umíme například vytvořit kombinované hudební CD s datovým obsahem - po vložení do mechaniky v počítači se spustí multimediální obsah - bonusy, videa apod.
  • Distribuce aplikací - distribuce softwarových aplikací partnerům, zákazníkům na CD nebo DVD. Ideální jako instalační CD / DVD s ovladači. Může obsahovat instalační soubory - ovladače, doplňkové aplikace, manuál k produktu apod.
  • Sborník konference - vytvoření aplikace pro otevírání jednotlivých dokumentů a prezentací, videa na CD a DVD. Účastníci konference pak dostanou ucelený přehled přednášek, ke kterým se vždy mohou vrátit. Partneři konference získají nové místo na umístění logotypů - většinou s aktivním odkazem na webovou prezentaci, nebo prezentaci off-line přímo na médiu.
  • Výroční zprávy - i výroční zpráva může mít příjemný vzhled a být vizitkou kvalitní firmy. Nabízíme jednoduché výroční zprávy  na CD nebo DVD. Můžeme také připravit interaktivní výroční zprávu pomocí Flash animací. Připravili jsme pro Vás také specializovaný web s touto tématikou - Výročnní-zpráva.cz
  • Všechno co vás napadne - rádi zrealizujeme Váš originální nápad. Vytvářeli jsme například různé spořiče obrazovky pomocí technologie Flash.

A co výroba CD a DVD?

Ptáte se kde zajistit výrobu? Bez obav, i o výrobu CD a DVDs se postaráme. Díky úzké spolupráci s firmou a.Digi.cz jsme Vám schopni zajistit výrobu vypalovaných nebo lisovaných CD i DVD za neuvěřitelně nízké ceny - nejnižší v České a Slovenské republice.

Tiskovny a postisk

Naši grafici Vám připraví ty nejlepší tiskoviny (booklet, inlay, insert card, digipak...) a potisky k Vašemu CD/DVD. Každým rokem realizujeme několik desítek takových potisků. Už to svědčí o naší kvalitě a zkušenostech. Od kreativních návrhů pro nezávislé kapely po návrhy, držící se korporátního image - design manuálu velké společnosti.

Jak získat slevu?

Nejlepších cen dosáhnete společnou objednávkou obsahu, médií a tiskovin. Také věrnost se vyplácí, na opakované zakázky dáváme výrazné slevy! Umíme zajistit také adresnou distribuci, pro podrobnosti nás kontaktujte.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu