optimalizace pro vyhledávače optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je jedním z nejúčinnějších nástrojů internetového marketingu. Kvalitní SEO dokáže umístit Vaše stránky na přední místa při vyhledávání určitých klíčových slov. Tím se zvyšuje návštěvnost a zároveň potenciál získání nové zakázky / prodání Vašich produktů. Optimalizace pro vyhledávače dělá z webových stránek velmi efektivní obchodní nástroj!

Většina běžných uživatelů internetu hledá firmu či obor činnost tak, že zadá do vyhledávače klíčové slovo. Poté si prohlíží výsledky vyhledávání a většinou kliká na jednotlivé odkazy nalezené fulltextem. Optimalizací pro vyhledávače zajistíme klientovi čelní místa v těchto výsledcích.

Proč je optimalizace pro vyhledávače tak důležitá?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je dlouhodobě nejefektivnější způsob získávání návštěvníků na Vaše stránky. Výhodou je, že díky dobrým pozicím ve vyhledávačích budou na Váš web přícházet návštěvníci, kteří se sami o Vaše služby aktivně zajímají! Bez účinné optimalizace přicházíte až o 90% zákazníků.

SEO (search engine optimalization) = optimalizace pro vyhledávače by měla být součástí základního marketingového mixu webové prezentace. Je to nástroj, nebo spíše metoda, která usnadní internetovým vyhledávačům projít bez problémů Vaše stránky a přečíst si co je na nich napsáno. Vhodnou SEO optimalizací zavedete robota vyhledávače na ty správná místa, s tím správným obsahem, který chcete, aby si robot zapamatoval a uživatel pak ve vyhledávači našel.

Bez alespoň základní SEO optimalizace nemusí být pro vyhledávací roboty pak Vaše stránky dobře čitelné, nebo dokonce nečitelné. Což by znamenalo, že se odkaz (ve vyhledávači) na Vaše www stránky bude objevovat na zadních pozicích, nebo dokonce vůbec. Proto je SEO optimalizace úzce spojena i s dobrou přístupností celého webu.

Předpokladem pro úspěšnou optimalizaci jsou také správně napsané (a upravené) texty, které svojí strukturou umožňují vyhledávačům zachytit zvolená klíčová slova, pro uživatele jsou přehledné a čtivé. Tato úprava se nazývá copywriting.

Co pro Vás v oblasti optimalizace můžeme udělat

 • Jako jedni z mála dodáváme komplexní řešení. Od analýzy přes návrh, design, kódování a programování až po SEO optimalizaci pro vyhledávače a pak následnou správu webu.
 • Probereme - vymyslíme a s Vámi společně vybereme vhodná klíčová slova.
 • Připravíme - napíšeme nebo upravíme vhodně strukturované texty pro web se správným obsahem klíčových slov a dobrou čitelností a čtivostí pro Vaše klienty. Tato služba se nazývá copywriting.
 • O každý Váš projekt se staráme s nejvyšší péčí a máme zájem o jeho úspěch. Váš úspěch je i náš úspěch.
 • Neopustíme Vás. O Váš webový projekt budeme s láskou pečovat po celou dobu jeho existence.

Optimalizace pro vyhledávače - udržení dosažených pozic

 • Můžeme zaškolit zaměstnance klienta.
 • Nebo se o SEO optimalizaci nejlépe v kombinaci se správou obsahu budeme dlouhodobě starat sami.
 • Pravidelně pak kontrolujeme Vaše internetové stránky, jejich umístění ve vyhledávačích a aplikujeme různé optimalizační metody vedoucí k ustálení pozice stránky.
 • Důležitá je také správná kombinace s vhodným internetovým marketingem.

Přínos SEO optimalizace

 1. Zvýšení návštěvnosti a konverzního poměru, protože se uživatelé na Váš web dostanou přes to správné klíčové slovo. Nedostanou se na web jen tak náhodou. Najdou to co hledají a proto přinesou více objednávek.
 2. Zkvalitnění obsahu webu, vyhledávače mají rádi kvalitní obsah. Uživatelé mají rádi kvalitní obsah. Proto i uživatelé budou spokojenější, najdou totiž informace, služby nebo produkty, které hledali.
 3. Zvýšení ziskovosti webové prezentace. Můžeme dosáhnout velkých výsledků s poměrně nízkými náklady.

Jak ušetřit?

Objednejte si u nás komplexní službu od A do Z. Rádi Vám celou prezentaci vytvoříme a budeme se o ni starat.
Pokud už máte Vlastní webovou prezentaci a jste s ní spokojeni, objednejte si u nás SEO optimalizaci nebo správu obsahu na delší časový úsek.
Určitě se domluvíme na zajímavé ceně.

 

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu