správa obsahu webu správa obsahu webu

Správa obsahu webu - WCM

Pokud nechcete ztrácet čas administrací stránek a chcete se věnovat svým činnostem, můžete ji přenechat nám. Vždy zajistíme, aby se dodané materiály během krátké doby objevily na Vašich stránkách. Pokud je množství aktualizací a měsíčně dodaného materiálu veliké, můžete využít výhod paušálního způsobu platby za trvalou administraci webu.

Důvěryhodnost webu a nabízených služeb klesá, pokud stránky nejsou aktualizované. Upozornění na zimní slevy v srpnu jsou toho zdárným příkladem. Mají-li být Vaše stránky skutečně reprezentativní, je potřeba je aktualizovat a udržovat.

Ušetřete čas a peníze

Přenechte aktualizaci Vašich stránek na odbornících. Postaráme se nejen o aktuálnost obsahu, ale také o optimalizaci pro vyhledávače. Také je důležité, aby Vás lidé vždy našli a aby zůstal zachován celkový design stránek. Už nemusíte vymýšlet co na web napíšete. Sdělíte nám jen základní informace, které chcete prezentovat, a náš copywriter se o vše ostatní postará. Informace upravíme do čtivé podoby a po schválení "vyvěsíme" na Váš web. K článku vybereme, připravíme a upravíme vhodné obrázky (nebo i nafotíme). Aktualizace bude pro Vás znamenat jen odeslání krátkého emailu.

Nemusíte si pak udržovat zaměstnance, který se Vám o aktualizace webu stará a jehož potenciál nevyužijete na 100%. Měsíční paušál za správu webu u nás bude určitě nižší než mzdové náklady na takového zaměstnance. Naše zaměstnance se snažíme využívat na 100%, proto můžeme dosahovat tak výhodných cen. Přesvědčte se a kontaktujte nás.

Pro koho je správa obsahu webu určena?

Služba je vhodná pro všechny firmy a instituce (zejména města a obce), které mají své webové stránky a potřebují (chtějí, musí) je mít aktuální.

Na velikosti nezáleží.

Rádi Vám jednou za půl roku aktualizujeme jednu položku v ceníku na Vašem webu, nebo budeme několikrát týdně (denně) aktualizovat Váš rozsáhlý web.
Pro méně často aktualizované stránky doporučujeme jednorázové platby za provedené změny dle stanoveného ceníku. Vhodné pro rozsahem menší stránky firem a fyzických osob.
Pro často aktualizovaný web doporučujeme formu měsíčního paušálu s předplacenými hodinami, které se vztahují také na různé programování menších rozšiřujících funkcí apod. Forma této správy je vhodná zejména pro státní instituce, weby měst a obcí a rozsáhlé webové prezentace firemních klientů.

Co mi správa obsahu (Web Content Managemet) přinese?

  • aktuální stránky, na které se budou lidé rádi vracet
  • snížení nákladů na IT
  • rozvoj Vašich webových stránek a rozšiřování funkčnosti
  • konzistentní vzhled, dobře formátované texty a pěkné fotografie na Vašem webu
  • čtivý obsah, který uživatelé Vašich stránek ocení
  • garantovaná doba zásahu, aktualizace...

Jak ušetřit?

Výrazně ušetříte, pokud využijete více našich služeb ve výhodném balíčku. Ke správě webu se výborně hodí webhosting nebo správa celého web serveru.
Pro stálé klienty máme vždycky něco navíc, pokud využijete více našich služeb, můžete se těšit z výhodnějších cen. Doporučujeme kombinaci s tvorbou webu, programováním na míru, Flash aplikacemi, SEO optimalizací a web marketingem.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu